ЛЮДЯМ З ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ
Версія сайту для слабозрячих знаходиться у розробці
×

Лікування органів дихання в санаторії «Золота нива»

Санаторне лікування дихальної системи, Золота НиваЛікування органів дихання в санаторії "Золота Нива" підходить тим людям, які потребують оздоровлення своїх легень та прагнуть відпочити з користю для свого здоров'я!

Відомий той факт, що досить велика кількість наших співгромадян мають проблеми з дихальними шляхами, що пов'язано в більшій мірі з екологічною ситуацією всередині країни. 

В основному, людям, які страждають хворобами дихальної системи рекомендується проводити час відпочинку в санаторіях, які розташовані в Карпатах, але цей варіант хороший в зимовий період. Чисте повітря в гірській місцевості надає значний оздоровчий ефект на загальний стан легенів. Однак для тих, хто вважає за краще морський відпочинок, варіанти теж знайдуться.


Як відбувається лікування дихальної системи грязями в санаторії «Золота нива»?


На відміну від більшості санаторіїв України, які пропонують медикаментозне лікування,  "Золота нива" пропонує санаторне лікування дихальної системи грязями, що є універсальним способом і практично не має протипоказань. Головним лікувальним компонентом виступає цілющі грязі Шаболатського лиману - натуральний природний бальзам зі складним мінеральним і біологічним складом.

Лікувальна грязь має найширший спектр застосування. "Золота нива" пропонує відвідати санаторій людям з хворобами органів дихання не туберкульозного характеру:

 1. Хронічні бронхіти, трахеїти, в тому числі і астматоіднимі бронхіти пиловий або смешенной етіології, без виражених явищ серцево-легеневої недостатності.
 2. Емфізема легень без виражених явищ легенево-серцевої недостатності.
 3. Залишкові явища плевропневмонія.
 4. Залишкові явища сухого і ексудативного плевриту (адгезивний плеврит).
 5. Пневмосклерозу при загальному задовільному стані і серцево-легеневої недостатності не вище I ступеня.

Комплексне лікування захворювань дихальних шляхів грязями в санаторії дозволяє давати високі результати, воно завжди надає багатогранне і загальнозміцнюючу дію на організм. Причиною багатьох поширених хвороб є ослаблений імунітет і хронічна інфекція, впоратися з якими медикаментозним лікуванням не вдається.


 

6 причин обрати нас

 • Ефективне грязелікування

 • Здоровий спосіб життя

 • Екологічно чиста місцевість

 • Турботливі фахівці

 • Комфортні номери

 • Активне дозвілля

Номери та Ціни


Санаторії по лікуванню дихальної системи в Україні - «Золота Нива»


Лікування органів дихання в санаторії в УкраїніСанаторії по лікуванню дихальної системи в Україні грязями на морському узбережжі знаходяться в таких містах-курортах як, наприклад, Затока і Сергіївка.

Крім грязелікування дихальної системи тутешній клімат також робить досить сприятливий вплив на людей з проблемами в дихальній системі.

За кліматичної характеристиці курорт Сергіївка входить в зону одеських курортів, характерними особливостями яких є сухе чисте повітря, освіжаючого легким морським бризом, тривалість теплого сезону з квітня по жовтень, достаток сонячних днів - понад 290 на рік. А разом з грязелікуванням оздоровчий ефект подвоюється.

Доступне лікування бронхо-легеневої системи в санаторії в Україні може бути застосовано в будь-якому віці, воно вважається найкращим способом оздоровлення для людей похилого віку та дітей. Навіть звичайний відпочинок в Сергіївці на березі Чорного моря здатний надати лікувальний ефект, сучасні програми лікування в санаторії "Золота нива" будуть відмінним доповненням до такого відпочинку.

Приїжджайте на відпочинок та санаторне лікування дихальної системи в «Золоту Ниву»

Вилікувати дихальну систему грязями можна в санаторії «Золота Нива» в Сергіївці!


 

Залиште заявку з сайту або по телефону
+38 (097) 939-95-67,
+38 (067) 868-86-86

Оставить заявку

Отримайте підтвердження від нашого менеджера

Збирайте валізи і вирушайте на оздоровчий відпочинок в санаторій "Золота нива"!

Аліна Смоліна

Аліна Смоліна

Проходила лікування в санаторії Золота Нива у 2022 році у вересні. Приїхала с болями в спині, знімками грижі хребта. Прописане мені будо підводне витя

13.06.2023

Лариса Гурова

Лариса Гурова

Сергеевка прекрасное место для спокойного отдыха.Санаторий уютный, расположен в удобном месте не далеко от лимана.Много зелени и цветов.Хорошая база д

17.06.2021

Олег

Олег

Прекрасные специалисты, хорошее отношение к своим пациентам. Полезные процедуры для организма. Огромное спасибо медицинским работникам за ихнюю работу

19.02.2019

6 причин обрати нас

 • Ефективне грязелікування

 • Здоровий спосіб життя

 • Екологічно чиста місцевість

 • Турботливі фахівці

 • Комфортні номери

 • Активне дозвілля

Поширені запитання

Санаторій «Золота нива», розташований на Одещині, запрошує пацієнтів для лікування різних хвороб дихальної системи.

На відміну від більшості санаторіїв України, які пропонують медикаментозне лікування, санаторій "Золота нива" пропонує лікування дихальної системи грязями, що є універсальним способом та практично не має протипоказань.

Санаторій "Золота Нива" пропонує відвідати нас людям із хворобами органів дихання нетуберкульозного характеру:

 • Хронічні бронхіти, трахеїти, у тому числі й астматоїдні бронхіти пилової чи змішаної етіології, без виражених явищ серцево-легеневої недостатності.
 • Емфізема легень без виражених явищ легенево-серцевої недостатності.
 • Залишкові явища плевропневмоній.
 • Залишкові явища сухого та ексудативного плевриту (адгезивний плеврит).
 • Пневмосклерози при загальному задовільному стані та серцево-легеневій недостатності не вище I ступеня.

Бронхо-легеневе санаторне лікування дихальної системи у санаторії «Золота Нива» проходить комплексно, що дозволяє давати високі результати, воно завжди має багатогранний і загальнозміцнюючий вплив на організм.

Для оформлення путівки на лікування органів дихання Ви можете залишити заявку з сайту або зв'язатись з адміністратором за телефоном: +38 (097) 939-95-67, +38 (067) 868-86-86