ЛЮДЯМ З ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ
Версія сайту для слабозрячих знаходиться у розробці
×

Санаторна реабілітація військових

Після лікування у шпиталі військовослужбовці України стикаються з проблемою відновлення фізичного та психологічного стану. Санаторій «Золота Нива» є багатопрофільним санаторієм вищої категорії акредитації, в якому реабілітація опорно-рухового апарату та відновлення нервової системи є однією із основних складових його функціонування.

Повноцінне відновлення функцій кінцівок, хребта та пов’язаного з ним всього організму, неможливе без комплексу заходів по розробці суглобів, відновленню еластичності зв’язкового апарату, поверненню м’язового тонусу та сили, а також відновленню іннервації органів та систем.

"Золота Нива" санаторій для реабілітації військовослужбовців України

В програмі реабілітації військових у санаторії у санаторії «Золота Нива» використовується цілий комплекс фізіотерапевтичних процедур на сучасному обладнанні. Цей комплекс дає можливість ефективно знімати біль та запальний процес, відновлювати іннервацію тканин та посилювати регенерацію, усувати контрактури та ущільнення, відновлювати та посилювати кровопостачання.

Для проведення вищезгаданих процедур нами застосовуються цілющі властивості трьох мінеральних вод: Сергіївської, Моршинської 1 та Моршинської 6.

Програма спрямована на реабілітацію опорно-рухового апарату та розрахована мінімум на 7 днів. Складається із надання 52 основних процедур, які призначаються лікарем та відпускаються під його контролем.

Процедури для реабілітації військовослужбовців у санаторії

В реабілітаційний пакет на 7 днів входять наступні процедури:

 1. Огляд лікарем та вивчення стану військовослужбовця.
 2. Супроводження реабілітації лікарем.
 3. Індивідуальна робота з психологом.
 4. Прийом мінеральних вод (три рази на день за призначенням лікаря).
 5. Лікувальний душ. 
 6. Ванна для м’язів та суглобів або заспокійлива.
 7. Грязелікування. 
 8. Масаж ручний.
 9. Галоаерозольтерапія. 
 10. Ароматерапія.
 11. Фізіотерапія (за показами та призначенням лікаря – магнітотерапія, ампліпульс, магніт, ультразвук, електросон або електрофорез тощо, щоденно).
 12. Фіточаї.
 13. Лікувальна фізкультура.

Додатково в санаторії «Золота Нива» розроблено програму фізичної та психологічної реабілітації цивільного населення, які отримали бойові психічні травми.

Запрошуємо на санаторну реабілітацію військових у "Золоту Ниву"

Санаторій Золота Нива, Одеська область, смт. Сергіївка. Контактний телефон: 067 371 61 49

Разом до Перемоги!

Хочеш отримати путівку на санаторно-курортне лікування безкоштовно? Дізнайся деталі по тел. +38 (067) 357-96-47