ЛЮДЯМ З ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ
Версія сайту для слабозрячих знаходиться у розробці
×

Лікування нервової системи в Україні

Санаторій «Золота Нива», спеціалізується, також, на лікуванні захворювань нервової системи, знаходиться в екологічно чистому місці з власним пляжем на косі між відкритими водами Чорного моря і Шаболатським лиманом.


Лікування нервової системи в Україні в санаторії «Золота Нива»


Санаторне лікування нервової системи в Україні «Золота Нива» не обмежується тільки грязелікуванням, його доповнюють бальнеологією, кліматолікуванням, а також програмами лікувальної фізкультури. Ми проводимо прості і безболісні процедури, які не доставляють ніякого дискомфорту.

 • Процедури припускають, взаємодія зі шкірою.
 • Природний бальзам насичує організм рідкісними мінералами і хімічними сполуками.
 • Заповнення мінерального балансу і сприяє швидкому оздоровленню.

Таким чином, лікування захворювань нервової системи в Україні дозволяє активувати приховані ресурси організму і направити їх на боротьбу із захворюванням. Крім того що тут вам запропонують процедури щодо поліпшення стану вашої нервової системи, тут також можна поправити дихальну систему, пройти курс процедур, корисних для суглобів і хребта.


Лікування нервової системи грязями в Одеській області


Лікування нервової системи грязями в санаторії "Золотая нива" проводять курсами процедур, найпоширенішими з яких є:  грязьові аплікації і обгортання.

Тривалість процедур становить всього кілька хвилин, цього цілком достатньо для надання лікувального ефекту. Доступне в неврології лікування грязями може включати і унікальні способи физиолечения, такі як гальваногрязь.

У санаторії "Золота нива" грязелікування не застосовується, як самостійний метод, його доповнюють:

 • бальнеологією,
 • кліматолікуванням,
 • а також програмами лікувальної фізкультури.

Таким чином, лікування захворювань нервової системи в Україні дозволяє активувати приховані ресурси організму і направити їх на боротьбу із захворюванням. Ми проводимо прості і безболісні процедури, які не доставляють ніякого дискомфорту. Процедури припускають, взаємодія з шкірою, природний бальзам насичує організм рідкісними мінералами і хімічними сполуками. Заповнення мінерального балансу і сприяє швидкому оздоровленню.

Крім того, тут вам запропонують процедури щодо поліпшення стану вашої нервової системи, а також можна поправити дихальну систему, пройти курс процедур, корисних для суглобів і хребта.


 

6 причин обрати нас

 • Ефективне грязелікування

 • Здоровий спосіб життя

 • Екологічно чиста місцевість

 • Турботливі фахівці

 • Комфортні номери

 • Активне дозвілля

Номери та Ціни


Загальні показання для санаторного лікування хвороб нервової системи в  «Золотій Ниві»


Санаторне лікування нервової системи потрібне коли існують:

 1. Хвороби периферичної нервової системи: невралгії, неврити, радикуліти, плексити, симпатичні трунцити і солярити - інфекційні, а також вторинні, залежні від захворювання хребта (остеохондрозу та ін.) При яких показано санаторно-курортне лікування, після гострого періоду і в більш пізніх стадіях.
 2. Наслідки поранень та інших травм периферичних відділів нервової системи (корінців, сплетінь і нервових стовбурів), які не потребують хірургічного втручання, і при наявності ознак триваючого відновлення функцій, що супроводжується руховими і чутливими порушеннями, больовим синдромом, в тому числі не різко вираженою каузалгией, судинними і трофічними порушеннями.
 3. Хвороби центральної нервової системи на грунті інфекції та інтоксикацій: менінгоенцефаліти, арахноїдити, енцефаліти (в тому числі діенцефаліту, залишкові явища після перенесеного кліщового енцефаліту), енцефаломієліти - після закінчення гострого періоду, але при давності не більше 4-5 років і при наявності ознак триваючого відновлення функцій; наслідки інтоксикації свинцем, окисом вуглецю, ртуттю (енцефалопатії), які не супроводжуються психічними порушеннями; менинго-міепорадікуліти, міеліти і наслідки епідемічного поліомієліту при збереженні у хворого здатності самостійно пересуватися і при наявності ознак триваючого відновлення функцій.
 4. Наслідки поранень та інших травм спинного мозку, його оболонок і "кінського хвоста" - при збереженні можливості самостійного пересування, відсутності значно виражених розладів функцій тазових органів.
 5. Астенічний, неврозоподібні стани і вегетативно-судинні дисфункції, соматогенно-обумовлені; інфекцією, інтоксикацією, травмою, ендокринними порушеннями.
 6. Неврози, психогенно обумовлені, неврастенія - гіпертонічна форма.

 Лікування нервової системи грязями


Санаторій для ефективного лікування нервової системи «Золота Нива»


Багато людей мріють провести свій вільний від роботи час в місцях, де вони можуть розважитися, відпочити, полежати на пляжі біля морського узбережжя під теплими променями сонця. Але що робити, якщо ваше здоров'я також потребує відпочинку? В цьому випадку відвідайте санаторій для лікування нервової системи - "Золота Нива".

Таких здравниць, які займаються грязелікуванням різних хвороб, таких як артроз, артит та багато інших, по всій території України існує безліч, але якщо ви ще хочете додатково поплескати в теплих водах Чорного моря, то ми пропонуємо вам відправитися до Сергіївки, Одеської області. Тим паче, що ціни в санаторії по лікуванню нервової системи в цьому році досить доступні для будь-якого відпочиваючого. Так що сміливо вирушайте в дорогу!


Приїжджайте на відпочинок і санаторне лікування нервової системи  "Золоту Ниву" в Україні

Санаторій для лікування нервової системи в Сергіївці "Золота Нива" вже допоміг сотням людей!

 

Залиште заявку з сайту або по телефону
+38 (097) 939-95-67,
+38 (067) 868-86-86

Оставить заявку

Отримайте підтвердження від нашого менеджера

Збирайте валізи і вирушайте на оздоровчий відпочинок в санаторій "Золота нива"!

Послуги

Душ Шарко

Одна з надаваних процедур в Санаторії "Золота Нива" - це Душ Шарко. Придумав так

Бювети з мінеральними водами

Мінеральні води в бюветі санаторія Золота Нива  Гості санаторія  можуть користуватися

Висхідний душ

ВИСХІДНИЙ ДУШ В САНАТОРІЇ "ЗОЛОТА НИВА" Однією з найбільш дієвих гідротерапевтичних п

Підводний душ-масаж

Підводний гідромасаж - ефективна процедура, здатна кардинально покращити фізичний та психологічний с

 Лисняк А. И.

Лисняк А. И.

Хорошее лечение, питание и обслуживание делает свое. Спасибо большое директору Страт Василию Александровичу и лечащему врачу Кожокар Ф.П., всему облсу

07.03.2018

Скрипник Леся Миколаївна

Скрипник Леся Миколаївна

 Дуже задоволена відпочинком у санаторії. Хочу висловити подяку всім робітникам санаторію. Окремо дякую Олі з грязелікування.

16.12.2017

Мельник Лидия

Мельник Лидия

Я прибыла в санаторий в начале сентября 2021 года по социальной путёвке. Это был день заезда. Вдобавок, в этот заезд путёвки делили, по желанию приеха

01.11.2021

6 причин обрати нас

 • Ефективне грязелікування

 • Здоровий спосіб життя

 • Екологічно чиста місцевість

 • Турботливі фахівці

 • Комфортні номери

 • Активне дозвілля

Поширені запитання

Санаторій «Золота Нива», розташований в Одеській області, запрошує пацієнтів для лікування різних хвороб та настроїв нервової системи.

Санаторне лікування нервової системи в Україні «Золота Нива» не обмежується лише брудолікуванням, його доповнюють бальнеологією, кліматолікуванням, а також програмами лікувальної фізкультури. Ми проводимо прості та безболісні процедури, які не завдають жодного дискомфорту.

 • Процедури передбачають взаємодію зі шкірою.
 • Природний бальзам насичує організм рідкісними мінералами та хімічними сполуками.
 • Заповнення мінерального балансу та сприяє якнайшвидшому оздоровленню.

Таким чином, лікування захворювань нервової системи в Україні дозволяє активувати приховані ресурси організму та спрямувати їх на боротьбу із захворюванням.

Санаторій  «Золота Нива» пропонує відвідати людям із такими хворобами нервової системи:

 • Хвороби периферичної нервової системи: невралгії, неврити, радикуліти, плексити, симпатичні трунцити та солярити – інфекційні;
 • Наслідки поранень та інших травм периферичних відділів нервової системи (корінців, сплетень та нервових стовбурів);
 • Хвороби центральної нервової системи на ґрунті інфекції та інтоксикацій: менінгоенцефаліти, арахноїдити, енцефаліти, наслідки інтоксикації свинцем, окисом вуглецю, ртуттю (енцефалопатії), що не супроводжуються психічними порушеннями; менінго-мієрадикіліти, мієліти та наслідки епідемічного поліомієліту при збереженні у хворого здатності самостійно пересуватися і за наявності ознак відновлення функцій, що триває;
 • Наслідки поранень та інших травм спинного мозку, його оболонок та “кінського хвоста”;
 • Астенічні, неврозоподібні стани та вегетативно-судинні дисфункції, соматогенно-обумовлені; інфекцією, інтоксикацією, травмою, ендокринними порушеннями
 • Неврози, психогенно зумовлені, неврастенія – гіпертонічна форма.

Для оформлення путівки на санаторне лікування нервової системи ви можете залишити заявку з сайту або зв'язатися з адміністратором за телефоном: +38 (097) 939-95-67, +38 (067) 868-86-86