Лікування гінекологічних захворювань в санаторії "Золота Нива"

Якщо ви хочете об'єднати відпочинок в Сергіївці на морі з корисними процедурами - то для поліпшення свого жіночого здоров'я, пропонуємо вам відвідати "Золоту Ниву", з метою лікування гінекологічних захворювань в санаторії. Звичайно ж, жіноче стан здоров'я можна поправити в багатьох місцях в Україні. Однак, для тих, хто обожнює пляжний загар і свіже морське повітря, ми рекомендуємо лікування гінекологічних захворювань грязями в санаторіях Затоки та Сергіївки, які знаходяться в Одеській області, на березі Чорного моря.


Лікування гінекології грязями в санаторії


Санаторне лікування гінекологічних захворювань грязямиЦілющі грязі вже давно використовуються при лікуванні гінекології грязями, в тому числі і жіночих гінекологічних проблем. У сучасному світі цей метод вважається одним з найбільш затребуваних і популярних завдяки застосуванню ресурсу природного походження. Натуральні бруду мають багатостороннім дією на людський організм. Грязелікування в гінекології прекрасно справляється із запальними процесами, дозволяє усунути хворобливі відчуття, сприяє активізації кровообігу і обмінних процесів в організмі. Саме тому лікарі часто рекомендують жінкам при гінекологічних захворюваннях цей терапевтичний метод.

В Одеській області є відмінні санаторії лікування гінекології. Наприклад, можна відправитися в санаторій Золота Нива в Сергіївці, який розташований на узбережжі Шаболатського лиману в екологічно чистій місцевості. Тут проводять лікування грязями гінекологічних захворювань, також в оздоровниці займаються лікуванням і опорно-рухового системи, дихальної та нервової систем, також проводяться процедури по чоловічій урології.


Загальні показання при лікуванні гінекологічних захворювань грязями:


 1. Захворювання матки: хронічні цервіцити, ендоцервіцити, хронічні метро-ендометрити, девіації матки з обмеженою рухливістю.
 2. Запальні захворювання придатків матки - по тому не менше 4 тижнів після гострого періоду і хронічні (при нормальній температурі і при відсутності значних зрушень ШОЕ і лейкоцитарної формули).
 3. Захворювання тазової очеревини і клітковини: хронічні пел'веоперітоніти, періаднексіти, периметрити, параметрити
 4. Післяопераційні інфільтрати не раніше ніж через 4 тижні після гострого періоду (при відсутності значних зрушень ШОЕ і лейкоцитарної формули).
 5. Безпліддя, що є результатом запальних захворювань матки та її придатків, а також недорозвинення матки.
 6. Функціональна недостатність яєчників на грунті їх первинного ураження при нормальних або не різко зменшених розмірах матки.

Санаторій "золота нива" проводить комплексне лікування безпліддя, в рамках якого може бути призначено грязелікування. Наші досвідчені фахівці проведуть ретельну діагностику і підберуть процедури найбільш ефективні в конкретному випадку.


 

6 причин обрати нас

 • Ефективне грязелікування

 • Здоровий спосіб життя

 • Екологічно чиста місцевість

 • Турботливі фахівці

 • Комфортні номери

 • Активне дозвілля

Номери та Ціни


Грязелікування при гінекологічних захворюваннях сприяє протизапальній, розсмоктуючу і десенсибілізуючу дію, має виражену протибольовими впливом, підвищує імунітет, поліпшує кровообіг в органах малого таза. При грязелікування в гінекології поліпшується ступінь чистоти вагінального вмісту, підвищується його кислотність.

Лікування гінекологічних захворювань грязями сприяє:

 • стимуляції захисних сил організму;
 • розсмоктуванню спайок в області малого тазу;
 • нормалізації гормонального фону;
 • придушення в статевих органах різних запальних процесів;
 • нормалізації менструальної функції і відновленню здатності до дітородіння.


Лікування гінекології грязями в комплексі з іншими процедурами показує прекрасні результати. Після прийняття лечебнихгрязевих ванн стабілізується психічний і фізичний стан, відбувається згладжування симптомів, результати багатьох аналізів поліпшуються. Порядку 75% випадків безпліддя вирішуються в позитивну сторону. Із загальної кількості жінок, у яких спостерігалася наявність спаєчних процесів, 98% стали щасливими мамами. Такі високі показники ефективності пояснюються тим, що сульфидно-мулові грязі, що застосовуються в нашому санаторії, є природним антисептиком. Ця методика практично не робить побічних ефектів.

Загальні показання при лікуванні урологічних захворювань:

 1. Хронічний простатит поза загостренням.

Терапія чоловічого безпліддя в нашому санаторії багато в чому схожа лікування жіночого. В якості основних процедур виступають грязьові обгортання, аплікації і ректальні тампонування.Лікування гінекології грязями, Сергіївка


Санаторій по лікуванню гінекології в Україні в Сергіївці


Санаторій по лікуванні гінекології в Україні "Золота Нива" розташований в маленькому сонячному курортному містечку Сергіївка.

Грязелікування в нашому санаторії використовується із застосуванням технології "компактних грязей". Її суть полягає в тому, що бруд наноситься шаром в 3 см з подальшим укутуванням пацієнта теплою ковдрою. Завдяки збереженню тепла на одному рівні протягом всієї процедури багаторазово посилюється оздоровчий егрязевой ефект.

При гінекологічних проблемах часто застосовують і інші не менш ефективні методи санаторного  лікування в Одесі із застосуванням цілющих грязей, наприклад, ванночки і компреси. Який саме терапевтичний спосіб найбільше підходить у вашій ситуації, зможе вирішити тільки лікар і тільки після повного медичного обстеження і встановлення точного діагнозу.

Додоатково ми пропонуюєм прекрасні умови і для відпочинку:

 • золоті пляжі,
 • чисте море,
 • теплі промені сонця,
 • сучасні методи профілактики і лікування багатьох захворювань, в тому числі що стосуються і жіночого здоров'я.

Бальнеологічне і грязеллікування разом зі сприятливим ефектом солоної води і морського повітря надають воістину вражаючий ефект на весь людський організм, в часності на артроз та артрит в цілому по доступним цінам!

Санаторне лікування гінекологічних захворювань в Сергіївці все допомогло сотням жінок - звертайтесь в "Золоту ниву"!


 

Залиште заявку з сайту або по телефону
+38 (097) 939-95-67,
+38 (067) 868-86-86

Оставить заявку

Отримайте підтвердження від нашого менеджера

Збирайте валізи і вирушайте на оздоровчий відпочинок в санаторій "Золота нива"!

Родина Заремба

Родина Заремба

Низький уклін від родини Заремба. Перебували, відпочили і дуже задоволені.

16.12.2017

Лісовенко Андрій Миколайович

Лісовенко Андрій Миколайович

Від щирого серця благо дарую весь персонал санаторію за доброту, чуйність, високий професіоналізм та позитивний настрій. Золота Нива, поза всякими сум

24.10.2021

Сергей Тарасич

Сергей Тарасич

Отличный отдых: отличный воздух, отличное оздоровление с помощью опытного медперсонала, много зелени, лиман, море.

18.01.2019

6 причин обрати нас

 • Ефективне грязелікування

 • Здоровий спосіб життя

 • Екологічно чиста місцевість

 • Турботливі фахівці

 • Комфортні номери

 • Активне дозвілля

Поширені запитання

Лікування гінекології грязями в Україні можна пройти у санаторії «Золота Нива».

Загальні показання при лікуванні гінекологічних захворювань грязями в санаторії «Золота Нива»:

 • Захворювання матки: хронічні цервіцити, ендоцервіцити, хронічні метро-ендометрити, девіації матки з обмеженою рухливістю.
 • Запальні захворювання придатків матки – через не менше 4 тижнів після гострого періоду та хронічні (при нормальній температурі та за відсутності значних зрушень ШОЕ та лейкоцитарної формули).
 • Захворювання тазової очеревини та клітковини: хронічні пел'веоперітоніти, періаднексити, периметрити, параметрити.
 • Післяопераційні інфільтрати не раніше ніж через 4 тижні після гострого періоду (за відсутності значних зрушень ШОЕ та лейкоцитарної формули).
 • Безпліддя, що є результатом запальних захворювань матки та її придатків, а також недорозвинення матки.
 • Функціональна недостатність яєчників на ґрунті їх первинного ураження при нормальних або не різко зменшених розмірах матки.

Санаторне лікування гінекологічних захворювань грязями сприяє:

 • стимуляції захисних сил організму;
 • розсмоктування спайок в області малого тазу;
 • нормалізації гормонального тла;
 • придушення у статевих органах різних запальних процесів;
 • нормалізації менструальної функції та відновлення здатності до народження дітей.

Для оформлення путівки на санаторне лікування гінекологічних захворювань Ви можете залишити заявку з сайту або зв'язатись з адміністратором за телефоном: +38 (097) 939-95-67, +38 (067) 868-86-86