ЛЮДЯМ З ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ
Версія сайту для слабозрячих знаходиться у розробці
×

Лікування гінекологічних захворювань в санаторії "Золота Нива"

Якщо ви хочете об'єднати відпочинок в Сергіївці на морі з корисними процедурами - то для поліпшення свого жіночого здоров'я, пропонуємо вам відвідати "Золоту Ниву", з метою лікування гінекологічних захворювань в санаторії. Звичайно ж, жіноче стан здоров'я можна поправити в багатьох місцях в Україні. Однак, для тих, хто обожнює пляжний загар і свіже морське повітря, ми рекомендуємо лікування гінекологічних захворювань грязями в санаторіях Затоки та Сергіївки, які знаходяться в Одеській області, на березі Чорного моря.


Лікування гінекології грязями в санаторії


Санаторне лікування гінекологічних захворювань грязямиЦілющі грязі вже давно використовуються при лікуванні гінекології грязями, в тому числі і жіночих гінекологічних проблем. У сучасному світі цей метод вважається одним з найбільш затребуваних і популярних завдяки застосуванню ресурсу природного походження. Натуральні бруду мають багатостороннім дією на людський організм. Грязелікування в гінекології прекрасно справляється із запальними процесами, дозволяє усунути хворобливі відчуття, сприяє активізації кровообігу і обмінних процесів в організмі. Саме тому лікарі часто рекомендують жінкам при гінекологічних захворюваннях цей терапевтичний метод.

В Одеській області є відмінні санаторії лікування гінекології. Наприклад, можна відправитися в санаторій Золота Нива в Сергіївці, який розташований на узбережжі Шаболатського лиману в екологічно чистій місцевості. Тут проводять лікування грязями гінекологічних захворювань, також в оздоровниці займаються лікуванням і опорно-рухового системи, дихальної та нервової систем, також проводяться процедури по чоловічій урології.


Загальні показання при лікуванні гінекологічних захворювань грязями:


 1. Захворювання матки: хронічні цервіцити, ендоцервіцити, хронічні метро-ендометрити, девіації матки з обмеженою рухливістю.
 2. Запальні захворювання придатків матки - по тому не менше 4 тижнів після гострого періоду і хронічні (при нормальній температурі і при відсутності значних зрушень ШОЕ і лейкоцитарної формули).
 3. Захворювання тазової очеревини і клітковини: хронічні пел'веоперітоніти, періаднексіти, периметрити, параметрити
 4. Післяопераційні інфільтрати не раніше ніж через 4 тижні після гострого періоду (при відсутності значних зрушень ШОЕ і лейкоцитарної формули).
 5. Безпліддя, що є результатом запальних захворювань матки та її придатків, а також недорозвинення матки.
 6. Функціональна недостатність яєчників на грунті їх первинного ураження при нормальних або не різко зменшених розмірах матки.

Санаторій "золота нива" проводить комплексне лікування безпліддя, в рамках якого може бути призначено грязелікування. Наші досвідчені фахівці проведуть ретельну діагностику і підберуть процедури найбільш ефективні в конкретному випадку.


 

6 причин обрати нас

 • Ефективне грязелікування

 • Здоровий спосіб життя

 • Екологічно чиста місцевість

 • Турботливі фахівці

 • Комфортні номери

 • Активне дозвілля

Номери та Ціни


Грязелікування при гінекологічних захворюваннях сприяє протизапальній, розсмоктуючу і десенсибілізуючу дію, має виражену протибольовими впливом, підвищує імунітет, поліпшує кровообіг в органах малого таза. При грязелікування в гінекології поліпшується ступінь чистоти вагінального вмісту, підвищується його кислотність.

Лікування гінекологічних захворювань грязями сприяє:

 • стимуляції захисних сил організму;
 • розсмоктуванню спайок в області малого тазу;
 • нормалізації гормонального фону;
 • придушення в статевих органах різних запальних процесів;
 • нормалізації менструальної функції і відновленню здатності до дітородіння.


Лікування гінекології грязями в комплексі з іншими процедурами показує прекрасні результати. Після прийняття лечебнихгрязевих ванн стабілізується психічний і фізичний стан, відбувається згладжування симптомів, результати багатьох аналізів поліпшуються. Порядку 75% випадків безпліддя вирішуються в позитивну сторону. Із загальної кількості жінок, у яких спостерігалася наявність спаєчних процесів, 98% стали щасливими мамами. Такі високі показники ефективності пояснюються тим, що сульфидно-мулові грязі, що застосовуються в нашому санаторії, є природним антисептиком. Ця методика практично не робить побічних ефектів.

Загальні показання при лікуванні урологічних захворювань:

 1. Хронічний простатит поза загостренням.

Терапія чоловічого безпліддя в нашому санаторії багато в чому схожа лікування жіночого. В якості основних процедур виступають грязьові обгортання, аплікації і ректальні тампонування.Лікування гінекології грязями, Сергіївка


Санаторій по лікуванню гінекології в Україні в Сергіївці


Санаторій по лікуванні гінекології в Україні "Золота Нива" розташований в маленькому сонячному курортному містечку Сергіївка.

Грязелікування в нашому санаторії використовується із застосуванням технології "компактних грязей". Її суть полягає в тому, що бруд наноситься шаром в 3 см з подальшим укутуванням пацієнта теплою ковдрою. Завдяки збереженню тепла на одному рівні протягом всієї процедури багаторазово посилюється оздоровчий егрязевой ефект.

При гінекологічних проблемах часто застосовують і інші не менш ефективні методи санаторного  лікування в Одесі із застосуванням цілющих грязей, наприклад, ванночки і компреси. Який саме терапевтичний спосіб найбільше підходить у вашій ситуації, зможе вирішити тільки лікар і тільки після повного медичного обстеження і встановлення точного діагнозу.

Додоатково ми пропонуюєм прекрасні умови і для відпочинку:

 • золоті пляжі,
 • чисте море,
 • теплі промені сонця,
 • сучасні методи профілактики і лікування багатьох захворювань, в тому числі що стосуються і жіночого здоров'я.

Бальнеологічне і грязеллікування разом зі сприятливим ефектом солоної води і морського повітря надають воістину вражаючий ефект на весь людський організм, в часності на артроз та артрит в цілому по доступним цінам!

Приїжджайте на відпочинок та лікування гінекологічних захворювань грязями в санаторії "Золота Нива"

Санаторне лікування гінекологічних захворювань в Сергіївці вже допомогло сотням жінок - звертайтесь в "Золоту Ниву"!


 

Залиште заявку з сайту або по телефону
+38 (097) 939-95-67,
+38 (067) 868-86-86

Оставить заявку

Отримайте підтвердження від нашого менеджера

Збирайте валізи і вирушайте на оздоровчий відпочинок в санаторій "Золота нива"!

Лариса Гурова

Лариса Гурова

Сергеевка прекрасное место для спокойного отдыха.Санаторий уютный, расположен в удобном месте не далеко от лимана.Много зелени и цветов.Хорошая база д

17.06.2021

Юрій і Євгенія.

Юрій і Євгенія.

Санаторій пристойний, лікування на рівні,(є з чим зрівнювати). Медперсонал відповідальний. Головний лікар відноситься до відпочивальників з людяностю.

28.04.2019

Скрипник Леся Миколаївна

Скрипник Леся Миколаївна

 Дуже задоволена відпочинком у санаторії. Хочу висловити подяку всім робітникам санаторію. Окремо дякую Олі з грязелікування.

16.12.2017

6 причин обрати нас

 • Ефективне грязелікування

 • Здоровий спосіб життя

 • Екологічно чиста місцевість

 • Турботливі фахівці

 • Комфортні номери

 • Активне дозвілля

Поширені запитання

Лікування гінекології грязями в Україні можна пройти у санаторії «Золота Нива».

Загальні показання при лікуванні гінекологічних захворювань грязями в санаторії «Золота Нива»:

 • Захворювання матки: хронічні цервіцити, ендоцервіцити, хронічні метро-ендометрити, девіації матки з обмеженою рухливістю.
 • Запальні захворювання придатків матки – через не менше 4 тижнів після гострого періоду та хронічні (при нормальній температурі та за відсутності значних зрушень ШОЕ та лейкоцитарної формули).
 • Захворювання тазової очеревини та клітковини: хронічні пел'веоперітоніти, періаднексити, периметрити, параметрити.
 • Післяопераційні інфільтрати не раніше ніж через 4 тижні після гострого періоду (за відсутності значних зрушень ШОЕ та лейкоцитарної формули).
 • Безпліддя, що є результатом запальних захворювань матки та її придатків, а також недорозвинення матки.
 • Функціональна недостатність яєчників на ґрунті їх первинного ураження при нормальних або не різко зменшених розмірах матки.

Санаторне лікування гінекологічних захворювань грязями сприяє:

 • стимуляції захисних сил організму;
 • розсмоктування спайок в області малого тазу;
 • нормалізації гормонального тла;
 • придушення у статевих органах різних запальних процесів;
 • нормалізації менструальної функції та відновлення здатності до народження дітей.

Для оформлення путівки на санаторне лікування гінекологічних захворювань Ви можете залишити заявку з сайту або зв'язатись з адміністратором за телефоном: +38 (097) 939-95-67, +38 (067) 868-86-86