Лікування суглобів

Лікування суглобів в санаторіях України: як повернути собі свободу руху


Відповідно до результатів національних досліджень, скарги на біль у суглобах – друга за чисельністю (після застуди та ГРВІ) причина звернення за допомогою до спеціалістів. Багатьом з нас добре відомо як біль у суглобах вибиває з колії звичного життя.

Артрити, артрози і наслідки спортивних травм здатні позбавити сну та задоволення від улюблених занять. Фахівці впевнені: проблему можна вирішити, якщо не відкладати лікування на потім.


Санаторії де лікують суглоби


Основні причини болю в суглобах


Найчастіше біль у суглобах викликаний артритом чи артрозом. Артрит виникає з віком через природне зношування суглобової тканини або через постійне фізичне навантаження на суглоби, м’язи та інші елементи опорно-рухової системи. Також артрит може розвиватися через запальний процес у суглобі, що викликаний інфекцією, відхиленнями в роботі імунної системи або ж порушенням обміну речовин. Хвороба може протікати в одному або декількох суглобах, з гострим болем або в хронічній формі, а також провокувати руйнування тканин.

Без належного лікування, з часом артрит переростає в артроз, для цього потрібно звернутися санаторії в Україні з лікування суглобів. Артроз характеризується розвитком дегенеративних змін суглобового хряща, який виникає через його поступове фізичне руйнування, внаслідок чого кісткова тканина деформується.

Коли необхідно звернутися в санаторій для лікування суглобів

Симптоми, що можуть вказувати на артрит чи артроз:

 1. Біль. Це перший помітний сигнал. Його характер може бути різним: при артрозі  біль проявляється тільки під час руху або під іншого навантаження на суглоби, і може бути не яскраво вираженим (особливо на першій стадії захворювання). Саме тому ми часто не надаємо значення першим сигналам та ігноруємо початок розвитку захворювання. На другій стадії біль проявляється навіть при при невеликому навантаженні, а на третій виникає і у стані спокою. Полегшення при цьому тимчасово досягається зміною положення. При артриті біль не минає навіть у стані спокою та характерно виникає вночі.
 2. Хрускіт. При артрозі виникає через руйнування хрящового прошарку, внаслідок чого відбувається тертя кісток. Однак, якщо ви іноді відчуваєте хрускіт суглобів, не варто панікувати. Хрускіт при артрозі має специфічний звук: грубий, сухий та зростає при загостренні стадії хвороби.
 3. Зменшення рухливості та скутість. При артрозі амплітуда руху в ураженому суглобі зменшується. Для артриту характерною буде скутість у всьому тілі чи кінцівці.
 4. Деформація. При артрозі змінюється зовнішній вигляд суглоба, але, на відміну від артриту,  артроз не викликає припухлості. Симптомами артриту можуть бути: запалення, припухлість, поява щільних вузликів в зоні болю, збільшення температури в місці запалення.

6 причин обрати нас

 • Ефективне грязелікування

 • Здоровий спосіб життя

 • Екологічно чиста місцевість

 • Турботливі фахівці

 • Комфортні номери

 • Активне дозвілля

Номери та Ціни

Як проходить лікування суглобів у санаторії

Лікування суглобів – найважча задача сучасної медицини. Якщо вірити статистиці, то кожен третій українець страждає від пронизливого болю в суглобах, який сковує рухи та паралізує тіло. Не дивлячись на вагомі досягнення в області фармакології лікування захворювань пов’язаних з суглобами може затягнутися на довгі роки. В першу чергу це пов’язано з тим, що в області суглобів уповільнений кровообіг і лікувальні препарати не завжди діють на причину болю в достатній кількості.

Що ж робити в тому випадку, коли не сила терпіти пронизливий біль? Відповідь дуже проста – вибрати санаторій для лікування суглобів, який розташований на березі Шаболатського лииану з лікувальними грязями в Одеській області. Чисте повітря, кришталево чиста, збагачена вітамінами та мінералами джерельна вода у поєднанні з лікувальними процедурами не змусять довго чекати поліпшення самопочуття. Таке лікування знижує хворобливі відчуття і знімає запальні процеси суглобових поверхонь. Наприклад, магнітотерапія м'яко зніме біль, відновлює кровообіг і уповільнює деформацію хрящової поверхні.

Досвідченим медичним персоналом санаторія Золота Нива» були розроблені комплексні програми по лікуванню артриту та артрозу, радикуліту та періартриту, подагри, наслідків переломів та протезування. В основі кожного лікувального комплексу лежить позитивний вплив на організм джерельних вод, як термальних, так і мінеральних. Варто зазначити також той факт, що за унікальними властивостями вона не має аналогів не лише в Україні, а й у світі. 

Процедури в санаторії з лікування суглобів

Крім лікування мінеральними водами, лікар курортного закладу може призначити відпочиваючим такі процедури як:

 • лікувальна гімнастика;
 • масаж;
 • парафіно-озокоритова аплікація;
 • магнітно-лазерна терапія;
 • ультразвук;
 • грязеві аплікації;
 • електрофоріз з гідрокортизоном.

 Завдяки щоденним процедурам спостерігається значне покращення організму:

 • знімається біль та запальні процеси у суглобах;
 • зникає скутість рухів та контрактура суглобів;
 • нормалізується тиск;
 • відновлюється нервова система;
 • нормалізуються основні функції суглобів;
 • покращується кровообіг;
 • зменшуються набряки.

В більшості випадків, оздоровчий курс в санаторії для лікування суглобів складає не менше 10-12 днів. Всі оздоровчі заклади проводять лікування суглобів цілий рік. Завдяки цьому кожен охочий має можливість відвідати здравницю в найбільш зручний та вигідний для нього час.

Запрошуємо в санаторій Золота Нива для лікування суглобів


 

Залиште заявку з сайту або по телефону
+38 (097) 939-95-67,
+38 (067) 868-86-86

Оставить заявку

Отримайте підтвердження від нашого менеджера

Збирайте валізи і вирушайте на оздоровчий відпочинок в санаторій "Золота нива"!

 Лисняк А. И.

Лисняк А. И.

Хорошее лечение, питание и обслуживание делает свое. Спасибо большое директору Страт Василию Александровичу и лечащему врачу Кожокар Ф.П., всему облсу

07.03.2018

Семерак Яна Владимировна

Семерак Яна Владимировна

Отдых в санатории «Золотая Нива» заслуживает очень большой похвалы. Впервые ездили с супругом по путевке, и могу сказать уверенно, что при

24.08.2021

Олег

Олег

Їжа смачна. Номера ми були у корпусі 2 старі та хочаб прибрані. Прибирають 1 раз вдень . Вид з вікна чудовий 5 поверх.  В цілому на тверду ч

26.08.2020

6 причин обрати нас

 • Ефективне грязелікування

 • Здоровий спосіб життя

 • Екологічно чиста місцевість

 • Турботливі фахівці

 • Комфортні номери

 • Активне дозвілля