ЛЮДЯМ З ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ
Версія сайту для слабозрячих знаходиться у розробці
×

Гідроколонотерапія в санаторії

Гідроколонотерапія – очищення організму від шлаків, токсинів, паразитів шляхом промивання (очищення) кишечника.

Введена в товсту кишку очищена мінералізована вода надає на слизову оболонку температурний, механічний та хімічний вплив, сприяє поліпшенню місцевого кровообігу, очищенню слизової від застарілого епітелію, слизу, бактерій та токсинів, що в свою чергу, обумовлює зниження інтоксикації організму.

Товста кишка в процесі процедури очищується від великої кількості слизу, яка накопичується роками, як реакція на токсичний вміст і, як наслідок, неправильного харчування. Виводиться велика кількість калових мас і каменів, налиплого на стінки кишківника.

Крім цього за час проведення 3 – 5 процедур відновлюється моторно-рухова активність товстої кишки, що призводить до ліквідації гіподинамії кишківника і застою калових мас.

Що дуже важливо, каловий вміст не затримується в товстій кишці і не отруює організм, не призводить до виникнення хронічної інтоксикації.

Курси гідроколонотерапії в санаторії можна повторювати 2 – 3 рази протягом року, що дасть можливість стійкого збереження компенсаторних можливостей організму і призведе до повноцінного імунної відповіді при будь-якої патології. Уже після першого сеансу Ви відчуєте підвищення настрою і працездатності.

ГІДРОКОЛОНОТЕРАПІЯ КИШКІВНИКА ДОПОМАГАЄ ПОЗБУТИСЯ ВІД:

 • зайвої ваги;
 • хронічної втоми;
 • підвищити потенцію;
 • простатиту;
 • від артриту;
 • глистів і паразитів;
 • діареї та дисбактеріозу.

Також допомагає вирішити питання з явищами аутоінтоксикації (головні болі, невмотивована слабкість, зниження працездатності, неприємний запах від тіла), бореться з ознаками порушення функцій імунної системи.

ОЧИЩЕНЯ КІШКИВНИКА ЛІКУЄ:

 • захворювання шкіри (алергічні захворювання, псоріаз, вугровий висип);
 • синдром подразненої товстої кишки;
 • кишковий токсикоз;
 • дискінезію товстої кишки;
 • синдром хронічної втоми.

Зазвичай промивання кишківника займає 25 – 45 хвилин, використовується 20 – 25 літрів води, 6-8 сеансів з інтервалом 1-3 дні.


ЕФЕКТИ, ЩО СУПРОВОДЖУЮТЬ ПРОЦЕДУРУ ГІДРОКОЛОНОТЕРАПІЇ


 • Очищення товстої кишки.

Вміст кишечника (включаючи токсичні відходи і ущільнені калловие маси) обережно размельчаются (за рахунок великих обсягів введеної в товсту кишку рідини і масажу живота) і видаляються (в тому числі разом з можливими патогенними мікроорганізмами і паразитами).

 • Тренування м’язових волокон товстої кишки.

Спокійне наповнення і спорожнення товстої кишки покращує її перистальтичних активність, підвищує тонус її м’язового шару. Наслідком цього є прискорення часу просування каллових мас і якнайшвидше очищення кишечника природним чином.

 • Відновлення форми прямої кишки.

Збільшення кількості вигинів, формування скупчення газів і калових “пробок» ускладнює пасаж кишкового вмісту, що, в свою чергу, посилює наше самопочуття. При колоногідротерапіі ніжне тонізуючу дію води в поєднанні з масажем живота допомагають не тільки прибрати калові завали в порожнині кишки, розширити ділянки з нормальною перистальтикою, а й по можливості максимально повернути форму кишки до її природного стану.

 • Імуностимулюючий ефект.

Встановлено, що в кишківнику знаходиться до 80% імунокомпетентних тканин, функціонування яких істотно порушується при хронічних закрепах.

 • Стимуляція нормальних рефлекторних зв’язків.

Практично всі органи і системи організму об’єднані з товстою кишкою вельми чутливими рефлекторними зв’язками. Промивання товстої кишки, стимулюючи їх, надає (подібно лікувальної процедури рефлексотерапевта) досить позитивний вплив на весь організм.

 • Нормалізація водного балансу організму.

При промиванні кишківника чиста вода всмоктується з просвіту кишки, розбавляючи токсини, які вже потрапили в тканини, і активізуючи функцію клітинного обміну.

 • Поліпшення кровопостачання внутрішніх органів.

Пульсуюча дію струменя теплої води позитивно впливає на мікроциркуляцію крові в передміхуровій залозі, матці, нирках та інших внутрішніх органах.

Номери та Ціни

Чому потрібно проходити сеанс очищення кишківника в санаторії?


Це один з найдавніших методів оздоровлення і лікування організму – це очищення водою кишечника. Ще задовго до появи поняття імунної системи, на зорі цивілізації, відкрили прямий зв’язок між кишечником і імунітетом. Про позитивний вплив очищення водою на організм знали наші предки. Століттями це знання використовували в медицині. Напевно, кожному з нас доводилося отримувати клізми за призначенням лікаря – і в дитинстві, і в дорослому житті. Але такий метод очищення кишечника вирішує лише локальні проблеми при певних захворюваннях. Тоді як сучасною медициною був відкритий спосіб профілактики різних захворювань і повного оздоровлення організму методом гідроколонотерапії – глибокого очищення кишечника.


Очищення кишківника в санаторії


Залишилися запитання про гідроколонотерапію в санаторії Золота Нива в Сергіївці?

Щоб дізнатися подробиці або ціну на гідроколонотерапію, телефонуйте: 

Залиште заявку з сайту або по телефону
+38 (097) 939-95-67,
+38 (067) 868-86-86

Оставить заявку

Отримайте підтвердження від нашого менеджера

Збирайте валізи і вирушайте на оздоровчий відпочинок в санаторій "Золота нива"!

Игорь

Игорь

Огромная благодарность всему мед персоналу санатория  "Золотая нива" за профессиональное лечение и хорошее отношение. Мама отдыхала в с

14.04.2021

Некрасова Анна и Николь

Некрасова Анна и Николь

Чуткий подход, внимательное отношение, профессионализм со стороны медицинского персонала помогают восстановиться и хорошо отдохнуть! Прекрасные номера

07.08.2020

Куришко Ганна

Куришко Ганна

В санатории « Золотая Нива» были впервые, в начале июля 2021 года. Хочу сразу выразить благодарность за высокий профессионализм нашего леч

26.07.2021