ЛЮДЯМ З ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ
Версія сайту для слабозрячих знаходиться у розробці
×

Гідроколонотерапія в санаторії

Гідроколонотерапія – очищення організму від шлаків, токсинів, паразитів шляхом промивання (очищення) кишечника.

Введена в товсту кишку очищена мінералізована вода надає на слизову оболонку температурний, механічний та хімічний вплив, сприяє поліпшенню місцевого кровообігу, очищенню слизової від застарілого епітелію, слизу, бактерій та токсинів, що в свою чергу, обумовлює зниження інтоксикації організму.

Товста кишка в процесі процедури очищується від великої кількості слизу, яка накопичується роками, як реакція на токсичний вміст і, як наслідок, неправильного харчування. Виводиться велика кількість калових мас і каменів, налиплого на стінки кишківника.

Крім цього за час проведення 3 – 5 процедур відновлюється моторно-рухова активність товстої кишки, що призводить до ліквідації гіподинамії кишківника і застою калових мас.

Що дуже важливо, каловий вміст не затримується в товстій кишці і не отруює організм, не призводить до виникнення хронічної інтоксикації.

Курси гідроколонотерапії в санаторії можна повторювати 2 – 3 рази протягом року, що дасть можливість стійкого збереження компенсаторних можливостей організму і призведе до повноцінного імунної відповіді при будь-якої патології. Уже після першого сеансу Ви відчуєте підвищення настрою і працездатності.

ГІДРОКОЛОНОТЕРАПІЯ КИШКІВНИКА ДОПОМАГАЄ ПОЗБУТИСЯ ВІД:

 • зайвої ваги;
 • хронічної втоми;
 • підвищити потенцію;
 • простатиту;
 • від артриту;
 • глистів і паразитів;
 • діареї та дисбактеріозу.

Також допомагає вирішити питання з явищами аутоінтоксикації (головні болі, невмотивована слабкість, зниження працездатності, неприємний запах від тіла), бореться з ознаками порушення функцій імунної системи.

ОЧИЩЕНЯ КІШКИВНИКА ЛІКУЄ:

 • захворювання шкіри (алергічні захворювання, псоріаз, вугровий висип);
 • синдром подразненої товстої кишки;
 • кишковий токсикоз;
 • дискінезію товстої кишки;
 • синдром хронічної втоми.

Зазвичай промивання кишківника займає 25 – 45 хвилин, використовується 20 – 25 літрів води, 6-8 сеансів з інтервалом 1-3 дні.


ЕФЕКТИ, ЩО СУПРОВОДЖУЮТЬ ПРОЦЕДУРУ ГІДРОКОЛОНОТЕРАПІЇ


 • Очищення товстої кишки.

Вміст кишечника (включаючи токсичні відходи і ущільнені калловие маси) обережно размельчаются (за рахунок великих обсягів введеної в товсту кишку рідини і масажу живота) і видаляються (в тому числі разом з можливими патогенними мікроорганізмами і паразитами).

 • Тренування м’язових волокон товстої кишки.

Спокійне наповнення і спорожнення товстої кишки покращує її перистальтичних активність, підвищує тонус її м’язового шару. Наслідком цього є прискорення часу просування каллових мас і якнайшвидше очищення кишечника природним чином.

 • Відновлення форми прямої кишки.

Збільшення кількості вигинів, формування скупчення газів і калових “пробок» ускладнює пасаж кишкового вмісту, що, в свою чергу, посилює наше самопочуття. При колоногідротерапіі ніжне тонізуючу дію води в поєднанні з масажем живота допомагають не тільки прибрати калові завали в порожнині кишки, розширити ділянки з нормальною перистальтикою, а й по можливості максимально повернути форму кишки до її природного стану.

 • Імуностимулюючий ефект.

Встановлено, що в кишківнику знаходиться до 80% імунокомпетентних тканин, функціонування яких істотно порушується при хронічних закрепах.

 • Стимуляція нормальних рефлекторних зв’язків.

Практично всі органи і системи організму об’єднані з товстою кишкою вельми чутливими рефлекторними зв’язками. Промивання товстої кишки, стимулюючи їх, надає (подібно лікувальної процедури рефлексотерапевта) досить позитивний вплив на весь організм.

 • Нормалізація водного балансу організму.

При промиванні кишківника чиста вода всмоктується з просвіту кишки, розбавляючи токсини, які вже потрапили в тканини, і активізуючи функцію клітинного обміну.

 • Поліпшення кровопостачання внутрішніх органів.

Пульсуюча дію струменя теплої води позитивно впливає на мікроциркуляцію крові в передміхуровій залозі, матці, нирках та інших внутрішніх органах.

Номери та Ціни

Чому потрібно проходити сеанс очищення кишківника в санаторії?


Це один з найдавніших методів оздоровлення і лікування організму – це очищення водою кишечника. Ще задовго до появи поняття імунної системи, на зорі цивілізації, відкрили прямий зв’язок між кишечником і імунітетом. Про позитивний вплив очищення водою на організм знали наші предки. Століттями це знання використовували в медицині. Напевно, кожному з нас доводилося отримувати клізми за призначенням лікаря – і в дитинстві, і в дорослому житті. Але такий метод очищення кишечника вирішує лише локальні проблеми при певних захворюваннях. Тоді як сучасною медициною був відкритий спосіб профілактики різних захворювань і повного оздоровлення організму методом гідроколонотерапії – глибокого очищення кишечника.


Очищення кишківника в санаторії


Залишилися запитання про гідроколонотерапію в санаторії Золота Нива в Сергіївці?

Щоб дізнатися подробиці або ціну на гідроколонотерапію, телефонуйте: 

Залиште заявку з сайту або по телефону
+38 (097) 939-95-67,
+38 (067) 868-86-86

Оставить заявку

Отримайте підтвердження від нашого менеджера

Збирайте валізи і вирушайте на оздоровчий відпочинок в санаторій "Золота нива"!

Наталя Костянтинівна

Наталя Костянтинівна

Была второй раз в этом санатории по программе "Детокс". Т.к. есть с чем сравнить после Моршина и Трускавца, наш санаторий Золотая Нива самый

16.06.2023

Лісовенко Андрій Миколайович

Лісовенко Андрій Миколайович

Від щирого серця благо дарую весь персонал санаторію за доброту, чуйність, високий професіоналізм та позитивний настрій. Золота Нива, поза всякими сум

24.10.2021

Яна Алексеевна

Яна Алексеевна

После пребывании в санатории в октябре 2021 года, хочется выразить благодарность работникам санатория «Золотая Нива». Главный врач Лариса

02.11.2021