ЛЮДЯМ З ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ
Версія сайту для слабозрячих знаходиться у розробці
×

Пресотерапія в санаторії «Золота нива»

Санаторій «Золота нива» продовжує дбати про ваше здоров'я та красу та розширювати спектр процедур, що надаються, тому ми придбали для Вас кілька широко затребуваних апаратів пресотерапії BEAUTY INSTRUMENT для виконання лімфодренажного масажу, лікування варикозу, схуднення та позбавлення від набряків в організмі.Про користь компресійного масажу знає кожна жінка, котра зіткнулася з проблемою целюліту. Локальні косметичні дефекти, пов'язані з порушенням архітектоніки (тканинної будови) шкіри та підшкірної клітковини, спричиняють відчутний психологічний дискомфорт. Вправи, фітнес та дієти не допомагають. На щастя, естетична медицина готова запропонувати ефективніші способи вирішення «апельсинової» проблеми.

Одним із таких методів є пресотерапія від целюліту. Методика має багато інших імен. Комусь вона відома як лімфодренаж, комусь зустрічалася як пневмодренаж чи барокомпресія. Терміни апаратний, лімфодренажний чи компресійний масаж доповнюють синонімічний ряд.

Висока популярність пресотерапії целюліту пояснюється її ефективністю. Один сеанс компресійного масажу дає ефект, який можна порівняти з 3-4 процедурами мануального антицелюлітного масажу. Результат видно відразу. Додайте, що сеанс проходить в атмосфері відпочинку, гармонії та релаксу, і ви зрозумієте, чому багато жінок з таким захопленням відгукуються про цю косметологічну та оздоровчу процедуру.


  

 


 

Номери та Ціни


Пресотерапія: що це за процедура?


Пресотерапія або як її ще називають лімфодренажний масаж – це апаратна процедура, під час якої використовується вплив на тіло стисненим повітрям. Терапевтичний ефект обумовлений активізацією руху лімфи по судинах та прискорення виходу рідини з міжклітинного простору. Методика була відкрита ще у XIX столітті, а перший апарат для пресотерапії з'явився лише у XX столітті. Принцип дії пресотерапії заснований на подачі стисненого повітря низького та високого тиску через спеціальне пристосування (зазвичай, це манжети пневмокостюму). Стиснене повітря подається з певними інтервалами, потужність контролюється, тому час процедури жодного дискомфорту ви не відчуваєте. Впливати можна як на все тіло, так і на окремі частини: поперек, живіт, руки та ноги.

У ході виконання процедури на людину надягають спеціальний костюм чи манжети, у яких під тиском відбувається нагнітання повітря. Здавлювання тіла, що чергується з розслабленням, стимулює кровообіг, виводить рідину, прискорює рух лімфи по судинах, активізує багато процесів в організмі та запускає процес схуднення. Апарати для проведення пресотерапії розроблені з урахуванням анатомічних та фізіологічних особливостей тіла людини.

Пресотерапія має виражену лімфодренажну дію, завдяки якій покращуються обмінні процеси в організмі, виводяться зайва рідина, шлаки та токсини, підвищується еластичність судинних стінок, судини розширюються. Процедура також сприятливо впливає на лімфатичні та кровоносні судини, підшкірно-жировий шар, м'язи та дерму. Пресотерапія сприяє загальному поліпшенню зовнішнього вигляду та внутрішньому стану організму. Пневмокостюм може складатися із різних секцій: чоботи, рукави, пояс, рукавички, корсет, комбінезон. Також для проведення процедури можна придбати окремі секції, за допомогою яких провадиться локальний лімфодренажний масаж. Фахівці стверджують, що один сеанс пресотерапії може замінити близько 10 процедур ручного масажу в салоні краси.Результат від процедури помітний практично одразу: ви відчуєте легкість у всьому тілі. Після 2-3 процедур зменшиться вираженість апельсинової кірки, а через 5 - скоротяться судинні порушення. Для досягнення стійкого та вираженого результату рекомендується провести курс, що складається з 10-20 процедур із черговістю 2-3 рази на тиждень. Ефект від пресотерапії зберігається близько півроку (все залежить від індивідуальних особливостей організму та способу життя).


Показання для проведення процедури пресотерапії:


 • Целюліт різного ступеня тяжкості
 • В'ялість шкіри
 • Надмірна маса тіла
 • Зниження тонусу шкіри
 • Гематоми
 • Набряки
 • Венозна недостатність, рання стадія варикозного розширення вен
 • Хронічна втома
 • Безсоння
 • Болі відчуття після надмірних фізичних навантажень
 • Захворювання опорно-рухового апарату
 • Тяжкість у ногах
 • Уповільнення обміну речовин
 • Порушення з боку нервової системи
 • М'язові спазми
 • Період після хірургічної ліпосакції та кавітації.

За більш детальною інформацією та бронюванням відпочинку звертайтесь за телефонами:


+38 (067) 357-96-46, +38 (067) 868-86-86, +38 (067) 371-61-49, +38 (097) 939-95-67


Залиште заявку з сайту або по телефону
+38 (097) 939-95-67,
+38 (067) 868-86-86

Оставить заявку

Отримайте підтвердження від нашого менеджера

Збирайте валізи і вирушайте на оздоровчий відпочинок в санаторій "Золота нива"!

Cім'я Чорненко

Cім'я Чорненко

Щиро вдячні за надані нам послуги відпочинку та лікування. Особливо велика подяка за обслуговавання та приготування їжі під керівництвом шановної Світ

16.12.2017

Виктория Лисицкая

Виктория Лисицкая

Отличный санаторий. Моя мама каждый год приезжает востановить здоровье. Обновлённые номера, хороший персонал и очень вкусная кухня!

05.08.2020

Галина

Галина

Лечебный корпус это сказка. Девочки куколки на ваннах, на грязях. Особое спасибо Олегу Федоровичу. 

30.08.2021