Сухі вуглекислі ванни

Сухі вуглекислі ванни - це фізіотерапевтична процедура, яка полягає у впливі на тіло людини сумішшю атмосферного повітря та вуглекислого газу.

Вуглекислий газ, проникаючи через неушкоджену шкіру, викликає розширення судин і прискорення течії крові за рахунок його безпосереднього впливу на капіляри і дрібні судини. В результаті зменшується в'язкість крові і запобігають застійні явища в крові, що є дієвою профілактикою утворення тромбів.

Вуглекислий газ сприятливо діє на серцево-судинну систему, урежаєт дихання, робить його більш глибоким, серцевий ритм також стає більш рідкісним, збільшується діастола, що добре позначається на коронарної системі.

Завдяки відсутності гідростатичного тиску на організм, сухі вуглекислі ванни показані при захворюваннях серцево-судинної системи, коли механічний вплив води небажано.

Дана процедура часто використовується для швидкого відновлення фізичної форми спортсменів після травм і інтенсивних тренувань, так як дозволяють в короткий термін відновлюють фізичну працездатність. Крім того, вуглекислий газ сприятливо впливає на судини нижніх кінцівок, особливо після навантажень. Підвищується тонус стінок судин і поліпшується венозний відтік крові.

Вуглекислий газ збільшує обсяг продукції, що поставляється крові в м'язи, активізують метаболічні функції в серцево-судинній системі і підсилюють скоротливі здатності серцевого м'яза.

Ванни володіють виражену антисептичну дію і допомагають у відновленні шкіри після опіків. Шкіра стає пружною і еластичною, поліпшується її зовнішній вигляд.

Такі ванни рекомендуються людям, професії яких мають на увазі великі фізичні та психоемоційні навантаження: гірники, льотчики, моряки, верстатники, підводники, а також люди, яким необхідно адаптуватися до умов півночі.

Ванни також показані людям похилого віку, так як старіння пов'язане з ослабленням захисних сил, а сухі вуглекислі ванни задіють імунну систему організму, активізують процеси опірності організму до зовнішніх несприятливих факторів, а також попереджають передчасне старіння.

Ванни проводяться при температурі 28-30 градусів і швидкості подачі газу від 5 до 20 л / хв. Курс лікування становить 15-17 процедур по 15-20 хвилин, які проводяться щодня або через день.

 

 

Номери та Ціни

Залиште заявку з сайту або по телефону
+38 (097) 939-95-67,
+38 (067) 868-86-86

Оставить заявку

Отримайте підтвердження від нашого менеджера

Збирайте валізи і вирушайте на оздоровчий відпочинок в санаторій "Золота нива"!

Светлана

Светлана

Отдыхала с 15.05.18. Настроение было обеспечено с первых минут пребывания на территории: встретили как добрых, старых знакомых, накормили до оформлени

02.06.2018

Виктория Лисицкая

Виктория Лисицкая

Отличный санаторий. Моя мама каждый год приезжает востановить здоровье. Обновлённые номера, хороший персонал и очень вкусная кухня!

05.08.2020

Мельник Лидия

Мельник Лидия

Я прибыла в санаторий в начале сентября 2021 года по социальной путёвке. Это был день заезда. Вдобавок, в этот заезд путёвки делили, по желанию приеха

01.11.2021